Taraftar istiyordu... Uğur Akkuş geliyor!

Sakaryaspor’da alınan kongre kararının ardından Cumhur Genç ve Uğur Akkuş adaylığını açıklamıştı. Her iki adayda çalışmalarını sürdürürken özellikle Uğur Akkuş’a taraftarın büyük desteği var. Akkuş kısa zamanda ilimize gelerek görüşmeler yapacak.

Taraftar istiyordu... Uğur Akkuş geliyor!

sakaryayenihaber.com-Erdem YILDIRIM

Sakaryaspor’un başkan adayı Uğur Akkuş bu hafta Sakarya’ya gelerek hem Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce hem de basın mensuplarıyla toplantı yapacak. Şu ana kadar sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak adaylık sürecini götüren Akkuş’un Sakaryaspor için projeleri merak edilyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce başta olmak üzere STK tesmcilileriyle de görüşmeler yapmayı planlayan Akkuş’un kısa, orta ve uzun vadeli projelerini açıklayacağı öğrenildi.

SAKARYA’DAN KİMLER VAR?

İş insanı Uğur Akkuş’un yönetim listesi de merak edilirken Sakarya’dan birkaç isim olacak. Bu isimlerin başında eski yöneticilerden Akın Aksasakl yer alıyor. Aksakal’ın yanı sıra Murat İçduygu’da buy ekipte yer alıyor. Öte yandan Sakaryalı teknik adam Bülent Uygun bu kez yenioluşumda yer almıyor.

TEMİNAT VERECEK

Uğur Akkuş bir önceki seçimde Sakaryaspor’un borçlarını ödeyeceğini söylemişti. Edinilen bilgilere göre Uğur Akkuş, Büyükşehr Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile yapacağı görüşmede oluşturacağı bütçe ve kendi dönemine ait kulübü borçlandırmamak adına teminat vereceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 11:22
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Genç Sakaryasporlular
Genç Sakaryasporlular - 2 ay Önce

Başlığa bakın :)Taraftarin istediği ?!!! Çok manidar. Yerel medya olarak artık belli çevreleri desteklemekten vazgeçin. En azindan siz vazgeçin. Halkın karşısında hic bir güç karşı duramaz. Bence siz de artık Uğur Akkuş bey'i isteyin. Bugün Uğur beyin yanında olanlar mutlaka bunun karşılığını alır. Bu firsat Sakarya Spor için son fırsat hep beraber birlik olalım. Saygılar.

Tatangalar
Tatangalar - 2 ay Önce

Sayın belediye başkanımıza bakarmisiniz teminat istiyormuş, sayin baskan su anki yönetimin teminatı kim? Saski mi! Ilçe belediyelerimi! Yoksa bizzat sakarya halkimiydi?! Kimse korkmasın merak da etmesin gidip gelenler , gelip gidenler kadar borçlanmazlar. Bence Uğur bey 'in kefili bizzat Ekrem yüce bey olmalı kayıp 3 ayın vebali! Allah affetsin Ancak böyle ödenir. O da belki.

Levent Duman
Levent Duman - 2 ay Önce

Taraftar istiyor artık bırakın eskileri biz istiyoruz uğur akkuşu

Şekermahalleli
Şekermahalleli - 2 ay Önce

Taraftar istiyor, artık hanedanlık sona erdi

SAKARYASPOR TV
SAKARYASPOR TV - 2 ay Önce

Arkadaşlar bakmayın siz yine Sakarya Yeni haber en tarafsız olabildiğince olabiliyor. Çünki yerel medyanın bir çoğu malum çevrelerden korktuğundandestek olmuyor Uğur bey'e, Ama korkunun ecele faydası yoktur derler ya holdingin hesaplarını takip edin projelerine bakın Uğur' bey'in biride Ulusal Sakaryaspor Televizyonu kurmak, Yani medya sektörüne hemde ulusal olarak Sakarya'dab girmek istiyor. İşte medya desteğini bu yüzden alamıyor, bence Uğur bey bunları görüyordur, danışmanları mutlaka köstek olan medyayı hepimiz zaten biliyoruz ona bildiriyorlardır. Bugün karşı çıkanları Uğur başkan seçilince görmek istiyorum gerçekten. Sakaryaspor Profesyonelleşmeli ve Sakarya gençliği spor aşkıyla büyümelidir. UNUTMAYACAĞIZ!! SÜPER LİG'DEKİ SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BASKETBOLU MADARA EDENLERDE BU ANLAYIŞTAKİLERDİR.