Taraftarın yorumları ağır geldi!

Maçtan sonra taraftarın tepkisi nedeniyle Sakaryaspor’un sostyal medya hesapları yorumlara kapatıldı.

Taraftarın yorumları  ağır geldi!

Sakaryaspor, Sivas Belediyespor ile kendi sahasında 2-2 berabere kaldı. Şampiyonluk yarışında puan kayıplarına devam eden Sakaryaspor’da maç sonu taraftara sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Sakaryaspor taraftarı İsmail Ertekin’e büyük tepki gösterirken istifa çağrısı yaptı. Sakaryaspor’un twitter ve facebook hesapları taraftarın tepkileri üzerine kısa süre sonra yorumlara kapatıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2020, 16:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya54
Sakarya54 - 4 hafta Önce

Taraftar haklı,takım çöp,ruhsuz,koşamayan ihtiyar heyeti kıvamında,pas almak için sağa sola koşan,topçu gördünüz mü,hepsi de rakibin arkasına saklanıyor,utanın biraz,reziller utanın.

KORHAN KOÇ
KORHAN KOÇ - 4 hafta Önce

CEVAT EKŞİNİN YERİNE UĞUR AKKUŞ OLSAYDI TAKIM BÖYLE OLMAZDI

GERÇEK SAKARYASPORLU
GERÇEK SAKARYASPORLU - 4 hafta Önce

BU HOCANIN NE SUÇU VAR, AYNI HOCANIN DAHA ÖNCEKİ BAŞARILARI ORTADAYKEN? SIRF BU YIL ŞOV YAPMAK İÇİN ADILAN ADIMLARI GÖREN RANTTAN UZAK GERÇEK SAKARYASPORLULARDA VAR SAKARYADA!! YÖNETİME ÇIKARLARI İÇİN GIKI ÇIKMAYANLAR BURDA GELMİŞ HOCAYA AĞZA ALINMAYACA ŞEYLER YAZIYORLAR! KİM GELİRSE GELSİN KARDEŞİM BU BELEDİYE YÖNETİMİ VE KADROSUYLA OLACAK İŞ DEĞİL SAKARYASPOR PROFESYONELLEŞMELİ!!! #CEVATEKŞİİSTİFA #EKREMYÜCEİSTİFA #UĞURAKKUŞBAŞKAN #SAKARYASPORŞAMPİYON

54taraftar
54taraftar - 4 hafta Önce

beter olun. uğur akkuş istemezseniz böyle olur iste

SIRADAKİ HABER