TARAKLI TESİSİNE KAVUŞTU

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Taraklı Spor Tesisleri hizmete girdi. Başkan Toçoğlu, Taraklı’da önemli bir eksiğin giderildiğinin mesajını verdi

TARAKLI TESİSİNE KAVUŞTU

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Taraklı Spor Tesisleri gerçekleştirilen törenle açıldı. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, sporcular ve Taraklı halkı yer aldı.

Başkan Zeki Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak spor alanında en başından  beri çok önemli yatırımlar yaptık. Sakarya’nın bir spor şehri olduğunu biliyoruz. Tesislerimiz olmadan, altyapımız güçlenmeden sportif anlamda büyük başarılar elde etmemizin mümkün olmadığını biliyoruz. O yüzden önceliği altyapıya ve spor tesislerine verdik. İlçelerimizin büyük kısmında spor tesislerimiz mevcut. Tesis sayılarını arttırmaya devam edeceğiz” dedi. Toçoğlu ayrıca tesislerde tribün sorununun da en kısa sürede halledileceğini söyledi. 
Mustafa ERKAYAGüncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort