Tatangalardan İsmail Hoca’ya mesaj!

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, kulübün teknik sorumlusu İsmail Ertekin’e açık mektup yayımladı. Sosyal medya hesabından Ertekin’e mesaj gönderen Tatangalar, “Açık ara şampiyonluk istiyoruz” dedi.

Tatangalardan İsmail Hoca’ya mesaj!

sakaryayenihaber.com - 

Yeşil Siyahlı ekibin taraftar grubu Tatangalar, sosyal medya hesaplarında yayımladıkları açık mektup ile Sakaryaspor Teknik Sorumlusu İsmail Ertekin’e bir mesaj gönderdi. “Başarı döngüsünün içinde kalıcı olalım” başlığıyla yer verilen yazıda taraftarlar açık ara şampiyonluk istedi.

Tatangalar, İsmail Hoca’ya böyle mesaj gönderdi:

“Başarısızlığın tarih kitaplarında derin izler bıraktığı gibi, büyük başarıların da bir topluluğu ayaklandırdığı gerçeğini değiştiremeyiz. Dün, bugün, yarın ve daima sloganıyla yaşattığımız bu hareketi gelecek yıllara onurla ve gururla bırakmak istiyoruz.

Sahada, masada oynanan tüm oyunlara karşı tek yürek olur ve savaşırız. Tatangalar, sizin sandığınızdan daha büyük, sizin umduğunuzdan daha güçlüdür. Yaşanan tüm kongrelerin döngüsünün aynı olması yaptığımız açıklamaların öznesidir. Bu paradokstan memleket olarak bıktığımızı ve mütemadiyen her sezon bu kaos ortamından sıyrılmak istediğimizi çoğu kez deklare ettik.

Yapılan transferleri gıpta ile izliyoruz. “Sakaryaspor’un hedefi her zaman Avrupa olmalıdır” gerçeğini şehire yaymalıyız. Bu doğrultuda plan yapılmalı ve bu rutubetli havayı değiştirmeliyiz. Sadece ülkemizde değil, Dünya’da örnek olarak gösterilen sayılı taraftar gruplarından biri olarak bizler kenetlenerek bu sevdayı hak ettiği noktaya getirmeli ve birlik olarak daha da güçlenmeliyiz.

Rakiplerimizi tahkir etmeyen bir anlayışla, korkusuz bir futbol oyunu ortaya koyan Sakaryaspor izlemek hepimizin isteğidir. Bunu başarmak sizin elinizde, sizi yüceltmek bizim sesimizdedir. İzlenilen başarılı transfer politikası için tebriklerimizi sunuyor, taraftarımızdan da birlik olmalarını diliyoruz”

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 10:44
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER