Tatangalar’dan istifa çağrısı

Kocaelispor maçının iptal edilmesinin ardından Tatangalar sosyal medya hesabından açıklama yaparak İbrahim Nalbant yönetimini istifaya çağırdı.

Tatangalar’dan istifa çağrısı

Kocaelispor maçının iptal edilmesinin ardından Tatangalar sosyal medya hesabından açıklama yaparak İbrahim Nalbant yönetimini istifaya çağırdı. Yönetimi sert dille eleştiren Tatangalar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “24.08.2019 Cumartesi günü rövanşı daha önceden planlanan ve oynanması beklenen Kocaelispor ile deplasmanda oynayacağımız müsabaka bazı altı doldurulamaz gerekçeler nedeniyle iptal edilmiştir! Bu durum kabul edilemez bir gerçektir!

“Ülkemizde şahıs işletmesi yönetir gibi koca bir efsane kulübü yönetmeye soyunanlar yine sınıfta kalmıştır. Vasfınız, yeriniz, makamınız ne olursa olsun Sakaryaspor’un 1 senesini ve belki de geleceğini çaldınız. Planlamadan bir haber karşılıklı görüşme yapılmadan organizasyon düzenlemek hangi beceriksizliğin tarifidir, merak etmekteyiz! Sakaryaspor Başkanı sayın İbrahim Nalbant’ı ve yönetim kurulunu derhal istifaya davet ediyoruz. Sizler bu oyunun birer piyonlarısınız. Tarafımızca Sakaryaspor yönetici koltukları şah-mat olmuştur.”
 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 yıl Önce

Bu tatolar kadar berbat bir taraftar grubu kaldımı ki. Haa ankara gücü taraftar grubu.Onlar bile kendilerine çeki düzen verdirtmeye çabalıyorlar.Bu tatolar neyin kafasındalar anlayamadım.Kendi aralarında kavga etmeler.Dört maç olan ceza durumumuzu 5 e çıkartmak için var güçleriyle kötülüğe çalışıyorlar.Bende buradan bu tuhaf taraftar topluluğuna, Tatangalara diyorum ki;TATANGALAR İSTİFA.!!! Sen aynaya baktın mı hiç.Bu ne cehalet bu ne biçin şirret böyle.Akıllı olmayacak mısınız. Bir olun, birlik olun güzel olun.Sizi Tüm Türkiye örnek taraftar grubu olarak görsün, Barbar taraftar grubu olarak değil. İstifayı dillendiriken aslında kendi kendinizi ele veriyorsunuz.Siz bu Sakaryaspor Taraftarına artık yakışmayan bir taraftar grubu görüntüsü içerisindesiniz.Her yeriniz hezeyan.Biz böyle bir yönetimden önce böyle taraftar gurubunu görmek istemiyoruz.

sakaryaspor
sakaryaspor - 1 yıl Önce

Bu tatangalar eski yönetimin şakşakçıları, sakaryaspor ile alakaları yok bakıyorlar kendi avantalarına.

SIRADAKİ HABER