Tatangalar’dan kongre açıklaması

Tatangalar kongre sürecine dair açıklama yaparak kongrenin tedbirler alınarak 5 Aralık’ta gerçekleşmesini talep ettiler.

Tatangalar’dan kongre açıklaması

Koronavirüs salgınında durum her geçen gün kötüye giderken aralık ayında yapılması gündemde olan tüm kongreler ertelenmeye başladı. Sakaryaspor’un da 5 Aralık’ta yapılması plananan kongre tehlikede.

Tatangalar kongre sürecine dair açıklama yaparak kongrenin tedbirler alınarak 5 Aralık’ta gerçekleşmesini talep ettiler.

İşte o açıklama…

“Değerli Sakaryasporlular,

Kulübümüzün yaşadığı kongre sürecindeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Fakat bu süreçteki belirsizlikler ve oluşan gergin ortam tüm şehir sevdalılarının olduğu gibi bizim de canımızı sıkmaktadır.

Yarın uzak bir deplasmanda omuz omuza olacak arkadaşların özellikle sosyal medya üzerinden birbirini kırdığı, her gün yüz yüze bakan insanların kongre gerginliği güzünden selamı kestiğine şahit olmak bizleri derinden üzmektedir.

Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ın ve mevcut yönetimin bu süreçte üzerine düşen görev; belirsizliklere bir an önce son vermektir.

Sayın Valim; Şehirdeki bu kaos ortamının bir an önce sona ermesi adına, COVID-19 tedbirleri ve önlemleri çerçevesinde kongremizin 5 Aralık günü kesin olarak gerçekleşmesinde öncü olmanızı rica ediyoruz. Yeşil & siyah saygılarımızla…”

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 14:19
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
GENÇ SAKARYASPORLULAR
GENÇ SAKARYASPORLULAR - 2 ay Önce

Günaydın TATANGALAR siz açıklama yaparmıydınız! Biraz geç kalmadınız mı! Sakaryaspor tatangalardan ibaret değildir. Genç Sakaryaspolular olarak Uğur Akkuş Bey'in yanındayız. İsterseler kongreyi 2023 yılına ertelesinler. Bi de kongre iptal edildiği gün şaka yapar gibi açıklama yapmışlar.