Tatangalar’dan Yüce’ye teşekkür

Sakaryaspor taraftarları, transferin açılmasında başrolü oynayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Taraftara ilgisinden dolayı teşekkür eden Başkan Yüce, “Hep birlikte sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşayacağız” dedi.

Tatangalar’dan Yüce’ye teşekkür

TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Yeşil-Siyah sevdalıları, transferin açılmasında başrolü oynayan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret etti. Yüce’ye transferin açılmasında gösterdiği özveri nedeniyle teşekkür ziyaret çiçek takdim eden Tatangalar, açtıkları pankartla da sevgilerini gösterdi. Tribün liderleri Yılmaz Şen, Murat Ercan ve Ersin Uysal’ın (Amigo Ersin) yanı sıra 15 taraftar ziyarette hazır bulundu.
 

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPTIK
Taraftara teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce, “Bende bir taraftarım. Bu dönemde böyle bir olay bize vesile oldu. Şehrimizin tüm unsurlarıyla birlikte hareket ederek transferi açtık. Herkes gücü nispetinde bize destek oldu. Hiç kimsenin bana hayır dememesi Sakaryaspor’a olan sevgiyi ortaya koyuyor. 5 Milyon TL’lik toplanan parada katkısı olan herkesi hazırlatıyorum, Onları onurlandırmak gerekiyor. Gelecek hafta uygun bir program olursa Sakaryaspor gecesi yapalım. Kent Konseyimiz ve orkestramız da orda olsun. Sakaryaspor’un ailesinin büyüklüğünü ortaya koyalım” dedi.

DENETLENECEK
Sakaryaspor’un bundan sonraki dönemde mali bütçesinin denetlenmesi konusunda yeminli mali müşavir Mustafa Ak’ı görevlendirdiklerini belirten Başkan Ekrem Yüce, kulübün eski durumlara gelmemesi adına çalışacaklarını söyledi. Başkan Yüce, “Ben üzerime düşen görevi her zaman yaptım. Bundan önce de yaptım. Bundan sonra da yapacağım. Kulübün denetlenmesi konusunda görevlendirdiğimiz arkadaşlar üzerine görevine yapacaktır” dedi.
 

BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ
 Şehirde yönetime duyulan güven problemiyle alakalı da konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Sakaryaspor 2019-2020 sezonunda bu yönetimle birlikte hareket edecektir. Bülent hocamız ve bizde bu yönetime elimizden geleni yapacağız. İnşallah iki senedir direkten döndüğümüz şampiyonluğun sevincini yaşarız” ifadesini kullandı.   

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:50
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER