TEK ADAYLI KONGRE

Sakaryaspor’da iki kez yapılamayan olağanüstü genel kurulun üçüncü toplantısı bugün gerçekleşecek. İbrahim Nalbant dışında adaylığını açıklayan yok.

TEK ADAYLI KONGRE

SAAT 14.00’TE
16 Haziran’da çoğunluk sağlanamadığı için, 23 Haziran’da ise “açık oylama” tartışmalarının başkan adaylarının çekilmesi nedeniyle yapılamayan olağanüstü genel kurulun üçüncü toplantısı bugün gerçekleşecek. Olağanüstü genel kurulun üçüncü ayağı saat 14.00’te Rüstemler Tesisleri’nde yapılacak. 601 üyenin olduğu Sakaryaspor’da bugünkü kongreye katılım merak ediliyor.
TEK ADAY
Sakaryaspor’un bugünkü kongresinde büyük bir sürpriz yaşanmadığı takdirde İbrahim Nalbant tek aday olarak seçime girecek. 23 Haziran’daki olaylı kongrenin ardından başkan gibi çalışma yapan İbrahim Nalbant iç transfer, dış transfer ve teknik direktör görüşmelerinde yoğun bir mesai harcadı.
YENİ YÖNETİM
Sakaryaspor’da bugün başkanlık koltuğuna oturması beklenen İbrahim Nalbant’ın 23 Haziran’daki kon grede Divan Başkanlığı’na sunduğu yönetim kurulu listesinde de önemli değişiklikler olacak. Yönetim listesinin büyük çoğunluğunun değiştiren Nalbant, yeni ekibiyle göreve başlayacak.     Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER