TEK DÜŞÜNCEMİZ ŞAMPİYONLUK

Teknik Direktör Şaban Yıldırım, play-off öncesinde sıralamanın önemli olmadığını söyleyerek “Play-Off’ta hedefimiz şampiyonluk olduğu için rakibin bir önemi yok. Çünkü karşınıza kim çıkarsa çıksın yenmek zorundasınız. O yüzden Tek düşüncemiz şampiyonluk”

TEK DÜŞÜNCEMİZ ŞAMPİYONLUK

PLAY-OFF’A ODAKLANDIK
Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, artık ligde tüm planlarını play-off üzerine yaptıklarını söyledi. Yıldırım, “Lig’den direk çıkma şansımızı sonuna kadar kovaladık. Keçirengücü’nün kazanması ve bizim berabere kalmamız şampiyonluk şansını bitirdi. Artık lige daha gerçekçi bakarak play-off maçlarını düşünüyoruz. Belki son hafta şampiyonluğu kaybetseydik play-off’a daha yıpranmış bir şekilde girmek zorunda kalacaktık. Şimdi play-off sürecini en iyi şekilde değerlendirip hazırlıklarımızı yapacağız” dedi.
SIRALAMA ÖNEMLİ DEĞİL
Teknik Direktör Şaban Yıldırım, play-off sıralamasının kendileri açısından çok önemli olmadığını söyledi. Yıldırım, “Play-Off’ta hedefimiz şampiyonluk olduğu için rakibin bir önemi yok. Çünkü karşınıza kim çıkarsa çıksın play-off’ta yenmek zorundasınız. O yüzden play-off sıralamasına açıkçası çok önem vermiyorum. İlk maç o gelsin, ikinci maç bu olsun gibi bir düşüncemiz yok. Tek düşüncemiz play-off’tan şampiyon olmak” şeklinde konuştu. 
BİZİM DAHA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR
Sakaryaspor’un şampiyonluğa çok ihtiyacı olduğunun altını bir kez daha çizen Yıldırım, “Sakaryaspor’un bu şampiyonluğa daha çok ihtiyacı var. Sakaryaspor’un yeri Süper Lig’dir. Şehir olarak camia olarak bu liglere yakışmıyoruz. İnşallah play-off sürecini istediğimiz şekilde geçeceğiz ve 1.Lig hedefimize ulaşacağız. Bunun için yapmamız gerekenler belli. Bir üst lige çıktıktan sonra da Sakaryaspor’un kendi ayakları üzerinde durabileceği bir yapı oluşturulmalı. Önce biz 1.Lig’e çıkmalıyız ve ardından Sakaryaspor’un geleceği için doğru işler yapmalıyız” dedi.     Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort