TEK LİSTEYE SICAK BAKILMIYOR

Sakaryaspor taraftartarı 23 Haziran’daki kongre öncesinde adaylık düşünen isimlerin birleşmesini isterken, Cumhur Genç ve İbrahim Nalbant bu birleşmeye sıcak bakmıyor! Yeşil-Siyah sevdalıları maddi açıdan artık güçlü bir oluşu görmek istiyor.

TEK LİSTEYE SICAK BAKILMIYOR

TARAFTARIN İSTEĞİ
Sakaryaspor taraftarı yeni sezon öncesinde yaşanan gelişmeleri endişeyle takip ediyor. İbrahim Nalbant ve Cumhur Genç başkanlık için çalışma yaparken her iki isimde 5’er Milyon TL’lik bütçe ile hazırlık yapıyor. Transfer tahtasının kapalı olduğu, mevcut takıma borcun olduğu Sakaryaspor’da taraftarlar özellikle maddi açıdan artık güçlü bir yönetim modeli istiyor. Başkanlığı düşünen Cumhur Genç ve İbrahim Nalbant’ın “Bütçemiz 5 Milyon” açıklamalarının ardından olası bir birleşmede 10 Milyonluk bir bütçe oluşmasının Sakaryaspor’a her açıdan fayda sağlayacağını düşünen taraftarlar   “Amaç Sakaryaspor’a hizmetse tüm adaylar tek listede birleşsin, güçlü bir yönetim oluşsun” görüşünü savunuyor.
BİRLEŞMİYORLAR
Sakaryaspor taraftarının “Birleşin” çağrısına başkanlık çalışması yapan Cumhur Genç ile İbrahim Nalbant sıcak bakmıyor. Her iki isim kongreye kendi ekipleriyle girmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Sakaryaspor için birlikte hareket etmeye yanaşmayan Genç ve Nalbant’ın bu tavrı taraftarın tepkisine neden oluyor. Yeşil-Siyah sevdalıları transferi açamayacak ve maddi açıdan güçsüz olan yönetimleri artık Sakaryaspor’da görmek istemiyor. Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER