TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ

Fikret Yılmaz’dan vazgeçen İbrahim Nalbant yönetimi teknik direktör konusunda rotayı başka isimlere çevirdi. Abdullah Ercan’ı ilk sıraya alan Nalbant, Osman Özdemir ve Coşkun Demirkan’la da temas halinde.

TEKNİK DİREKTÖR ZİRVESİ

ABDULLAH ERCAN

Sakaryaspor’da, başkan adayı İbrahim Nalbant, teknik direktör konusunda Abdullah Ercan’ı ilk sıraya aldı. Nalbant yönetimi bugün Abdullah Ercan ile bir araya gelerek transferin detaylarını masaya yatıracak. Ercan’ın yeşil-siyahlılardan gelen teklife sıcak baktığı ve bugünkü görüşmede anlaşma sağlanması halinde imza atacağı öğrenildi. Milli Takım’da uzun yıllar görev alan U17, U19, U21 takımlarını çalıştıran Abdullah Ercan, 2011’de ise Gaziantepspor’da görev aldı. Kısa bir süre önce Menemen Belediyespor’la anlaşan Abdullah Ercan kulüpte yaşanan yönetim belirsizliği nedeniyle bir hafta sonra görevinden ayrıldı.

COŞKUN DEMİRBAKAN

Sakaryaspor’da başkan adayı İbrahim Nalbant, tecrübeli teknik direktör Coşkun Demirbakan ile bir görüşme yaptı. Futbol Şubesi, coşkun Demirbakan ile görüşme yaptıklarını belirtti. Demirbakan ile yeni sezonun değerlendirmesini yapan Nalbant ekibi diğer hoca adayları da görüşerek kararını verecek. Sakaryaspor’da daha önce iki kez görev alan Demirbakan yeşil-siyahlı taraftarlar tarafından da sevilen teknik adamların başında geliyor.

OSMAN ÖZDEMİR

İbrahim Nalbant yönetiminin listesinde Sakaryaspor’un son şampiyonluğunda takımın başında olan Osman Özdemir yer alıyor. Nalbant ekibi teknik direktörlük konusunda son görüşmesini Osman Özdemir’le yapacak. Şuan yurt dışında olan Osman Özdemir’in Cuma günü ilimize gelerek İbrahim Nalbant ile görüşme yapması bekleniyor. Sakaryaspor 2017 yılında Osman Özdemir komutasında şampiyon olarak 2.Lige çıkmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER