TRAFİK HAFTASI'NDA PEDAL ÇEVİRDİLER

Trafik Haftası’nda ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayaların’ sloganıyla gerçekleştirilen 7. Geleneksel Bisiklet Turu’nu Sakaryalılar büyük ilgi gösterdi.

TRAFİK HAFTASI'NDA PEDAL ÇEVİRDİLER

Büyükşehir Belediyesi, Valilik ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği taafından düzenlenen Trafik Haftası 7. Geleneksel Bisiklet Turu büyük bir katılımla gerçekleşti. ‘Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın’ sloganıyla düzenlenen Bisiklet Turu’na Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AKP Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve çok sayıda bisiklet sever katıldı. Demokrasi Meydanı’ndan başlayan tur Sakaryapark’ta sona erdi. Vali Nayir’in başlangıcını yaptığı bisiklet turunda Başkan Ekrem Yüce, Milletvekili Sofuoğlu ve yüzlerce bisiklet sever birlikte bisiklet sürdü.

Bisiklet turu’na katılan protokol üyeleri Trafik Haftası’nı kutlayarak bisiletle yaşamın önemine değindi. Başkan Ekrem Yüce bisiklet sporuna yatırımların devam edeceğini söyledi. Yüce, “Sakarya, bisiklet dostu bir şehir. Bizler bu anlayışla bisiklete yönelik projeler hazırlamayı ve yeni yatırımları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz” dedi. Bisiklet Turu’nun sonunda çekilişlerle 54 bisiklet ve 54 bisiklet çantası sahiplerinin oldu. Bisiklet turu’na katılımın bir hayli fazla olması herkesi mutlu etti.   Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort