Transfer açılacak mı?

Sakaryaspor’da transferin açılması için kritik haftaya girildi. 23 Ağustos’a kadar transferi açmaya çalışacak olan yönetim yarın TFF’ye giderek son bir görüşme yapacak.

Transfer açılacak mı?

23 AĞUSTOS

Sakaryaspor’da göreve geldiği günden bu yanan transferin açılması konusunda sürekli tarih erteleyen yönetim son viraja girdi. Daha önce transferin açılması konusunda 15 Ağustos ve Kurban Bayramı’nı işaret eden Başkan İbrahim Nalbant verdiği sözleri tutamadı. Son olarak transferin 23 Ağustos’a kadar açılacağını kamuoyuna duyuran yönetimden bu hafta içinde mutlu haber bekleniyor.

TFF İLE GÖRÜŞME

Sakaryaspor’un transferi açması için 3 Milyon 600 bin TL futbolcu borcu, 700 bin TL ise vergi borcu bulunuyor. Edinilen bilgilere göre yarın Başkan İbrahim Nalbant ve Başkanvekili Yaşar Zımba, TFF’ye gidecek. TFF Başkanı Nihat Özdemir’le görüşme yapmayı planlayan yöneticiler transfer konusunda son kez fikir alışverişinde bulunacak.  

KAYNAK ARAYIŞI

Sakaryaspor’da transferin açılması için gerekli olan para henüz toplanamadı. Yönetim, Kocaeli maçının hasılatı, loca satışları ve sponsorluklardan para beklerken hafta sonuna kadar 3 Milyon 600 bin TL’nin bulunup bulunmayacağı merak konusu. Transfer için bütçenin oluşmaması halinde Sakaryaspor’u daha zorlu günler bekliyor.    

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER