TRANSFER BORCU 5 MİLYON

Sakaryaspor’da transfer borcu belli oldu. İsmail Gürses yönetiminden 3.5 Milyon, Cevat Ekşi yönetiminden 1.5 Milyon TL borç bulunuyor. Yeni sezonda transferin açılması için 5 Milyon TL para lazım!

TRANSFER BORCU 5 MİLYON


BORÇ YÜKÜ ÇOĞALDI
Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan ancak bu yılda başarısz olan Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde işler iyi gitmiyor. 16 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Sakaryaspor’un futbolcu borçları merak ediliyordu. Geçen sezon İsmail Gürses döneminden kalan 3.5 Milyon TL’lik borcun üzerine bu sezon 1.5 Milyon TL daha eklendi. Başkanvekili Cumhur Genç, kongre öncesinde basın toplantısı yaparak borçları detaylı bir şekilde açıklayacaklarını söyledi. 
YÖNETİMLERİN ESERİ
Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde transfer tahtasının açılması için 5 Milyon TL para gerekiyor. 5 yıl önce Selahattin Aydın yönetimi görevdeyken açılan transfer tahtası İsmail Gürses döneminde tekrar kapandı. Hem sportif hem de mali açıdan yönetimlerin başarısızlığı Sakaryaspor’a bir darbe daha vurdu. Şimdi 16 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü genel kurulda yeni yönetimin bu borcu nasıl ödeyeceği merak ediliyor.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE