TRANSFER BORCUNDA ŞOK GELİŞME

Sakaryaspor’un transfere engel dosyalarına 2 yeni dosya daha eklendi. İlyas Çakmak ve Ferhat Kaya’nın alacakları da transfere engel dosyalar arasına girdi.

TRANSFER BORCUNDA ŞOK GELİŞME

Transfere açmaya çalışan yönetime iki borç dosyası daha eklendi. Başkan İbrahim Nalbant transferi açmak için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, “Gün geçmiyor ki yeni bir borç çıkmasın. Ferhat Kaya ve İlyas Çakmak’ın dosyaları da transfere engel dosyalar arasına eklendi. Ferhat’a 430 Bin TL, İlyas’a 75 Bin TL borç bulunuyor. Bu eklenen dosyalar ile birlikte şuan kulübümüzün transfere engel 3 Milyon 721 Bin TL borcu bulunuyor” dedi.

Geçtiğimiz dönemden 2 Milyon 200 Bin TL vergi ve SGK borcu kaldığını belirten Başkan İbrahim Nalbant, “Futbolcu borçlarının dışında vergi ve SGK borçları da transfere engel durumda. Geçtiğimiz sezondan kalan 2 Milyon 200 Bin TL borcun 980 Bin TL’si ödenmeden lisans çıkaramıyoruz. Yapılandırılan borçlarımız bunun dışında” şeklinde konuştu. Nalbant, ayrıca Berat Ali ile yeniden görüşme yaparak transferi çözeceklerinin altını çizdi.  

Erdem Yıldırım

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER