banner67

Transfer çıkmaza girdi

Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, federasyona giderek yasaklı dosyalarla ilgili bir görüşme yaptı. Alişen Kandil’in 1.8 Milyonluk dosyasını bir şekilde çözmek adına girişimlerde bulunan Başkan Ekşi umduğunu bulamadı.

Transfer çıkmaza girdi

Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, federasyona giderek yasaklı dosyalarla ilgili bir görüşme yaptı. Alişen Kandil’in 1.8 Milyonluk dosyasını bir şekilde çözmek adına girişimlerde bulunan Başkan Ekşi umduğunu bulamadı. İsmail Gürses döneminde davanın çözülmesi adına girişim yapılmaması nedeniyle bu hakkı elde eden Alişen’in yönetimin yaptığı hiçbir teklifi kabul etmemesi ve tüm parayı istemesi üzerine işler zora girdi. Alişen’in dosyasıyla birlikte transfere yasaklı dosya için gerekli mevlaanın yaklaşık 4 Milyonu geçmesi sonrası Başkan Cevat Ekşi transferi açamadan geri döndü.

Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 12:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
recko
recko - 1 ay Önce

nasılsa bu takımdan bişey olmaz başka ödeme yeni gelecek başkan adayları düşünsün biz bize yeteriz diyorya taraftarımız cumhur bey öder nasılsa para sorunu yok dedi cumhur genç oda aday olmıyacakta bazılarının önünü kesmek için adayım dedi bu borçlarla zaten cumhur genç genç takımla oynar.

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 1 ay Önce

1.8 milyon mu? Kim yapmış o sözleşmeyi? Bu klüpten 1.8 milyon Liralık futbolcu geçti de biz mi görmedik? O kadar değerli futbolcularımız var veya vardı da biz neden bu ligin bile iddiasız bir yerinde parasız, futbolsuz sürünüyoruz?.

Ali ak
Ali ak - 1 ay Önce

Bu oyuncuya bu fiyata anlaşma kim yaptiysa şaibelidir. 5 kurusluk oyuncuya bu paralar ?
Dahasi bu oyuncu şikecidir. Hemde tasdikli şikeci. Federasyon uzun süre buna futbolu yasakladi.
Şimdi amatör bi kulupde oynuyor

5454
5454 - 1 ay Önce

Eeee ne olcak şimdi

5454
5454 - 1 ay Önce

Eeee ne olcak şimdi hani para vardı

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 1 ay Önce

Eğer Cevat Ekşi bu durumdan şikayetçi ise klüp yönetimi şu üç bilgiyi YAZILI olarak duyursun: 1) O oyuncuyla yapılmış olan sözleşme hangi klüp başkanının ve hangi antrenörün döneminde yapıldı? 2) Futbolcunun menajeri kimdi? 3) O futbolcu kaç maçta kaç dakika sahada kaldı?
Haydi. sayın başkan! Söyleyin, öğrenelim.
Sadece Alişanı değil, son 10 senelik ahbap çavuşlar döneminde bizden milyonlarca para alan veya alacaklı olan her futbolcu ve antrenör için verin bu bilgileri de herşey daha iyi anlaşılsın.