TRANSFER GÖRÜŞMESİ VAR İMZA YOK!

Sakaryaspor Yönetimi sol bek Emre Kara ile bir görüşme daha yaptı. Para olmadığı için bu transferde de beklemeye geçildi.

TRANSFER GÖRÜŞMESİ VAR İMZA YOK!

Sakaryaspor Yönetimi, dış transfer konusunda somut adımlar atamıyor. Son olarak dün tesislerde Zonguldak Kömürspor’dan ayrılan sol bek Emre Kara ile görüşme gerçekleştiren yönetim, resmi imzayı atamadı! Para sıkıntısı çeken yönetim peşinat veremediği için Emre transferine nokta koyamadı. Yapılan görüşmenin ardından tecrübeli futbolcudan 1-2 gün beklemesi istendi.  Yönetimin, son dönemde olduğu gibi bu transferi de elinden kaçırıp kaçırmayacağı merakla bekleniyor.  Transferde beklenen hamleler yapılamazken ligin başlamasına az bir zaman kala gidişat taraftarı endişelendiriyor.  

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 13:05
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya
Sakarya - 1 yıl Önce

Para yok para,Nalbant denilen şahıs tüm Sakarya'ya yalan söyleyerek başkan olmuştur,arkalarında ki zatı muhteremde bunlara çanak tutmuştur,kim olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

KaraVeli
KaraVeli - 1 yıl Önce

Yalan dolanla ancak buraya kadar, bu liglerden biz yillarca kurtulamayiz. Yaziklar olsun, ne dandik takimlar Süper Ligde oynuyor, bizim halimize bak. Statdaki cimlere bile sahip cikamiyoruz Tff u 21 macinida iptal etti.

SIRADAKİ HABER