Transfer için düğmeye basıldı

Sakaryaspor’da yönetim devre arası öncesinde gözünü transfere çevirdi. İlk olarak yasaklı dosyaları çözüme kavuşturmayı planlayan yönetim, ardından takıma 4 nokta transfer gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Transfer için düğmeye basıldı

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

900 BİNLİK DOSYA

Sakaryaspor’da devre arasının yaklaşmasıyla yönetim, gözünü yasaklı dosyalara çevirdi. Başkan Cevat Ekşi ve kurmayları transfer yasağını kaldırmak için çalışmalarına hız verdi. Yaser Hacımustafaoğlu, Ahmet Sabri Fener, Okan Eken ve Ferit Erişçi’nin yaklaşık 900 Bin TL’lik alacaklı dosyaları konusunda para arayışlarına devam eden yönetim, bu konuyu kısa sürede çözerek yasağı ortadan kaldırmak istiyor.

3 MİLYON LAZIM

Transfer yasağını kaldırmak için 900 Bin TL’ye ihtiyacı olan yönetimi ayrıca takıma verilecek peşinatların ikinci ödemesi ve takviye yapılacak isimlerin peşinatları da bekliyor. Toplam olarak 3 Milyon TL’ye ihtiyaç duyan Başkan Ekşi ve ekibi bu konuda girişimlerini hızlandırdı. Şampiyonluk hedefine ulaşmayı amaçlayan yönetimin, gerekli parayı kısa sürede bulması bekleniyor.

4 NOKTA TRANSFER

Sakaryaspor yönetimi, para arayışlarını sürdürürken takımın eksik noktalarını da belirledi. Kadroya sağ bek, sol bek, orta saha ve forvet olmak üzere 4 nokta transfer yapmayı planlayan yönetim, mevcut kadrodan ayrılabilecek isimlere göre de transfer sayısını artırmayı amaçlıyor. Yönetim, 5 Ocak’ta başlayacak ikinci transfer dönemi öncesi elini sıkı tutarak takviyeleri takıma kazandırmanın peşinde. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 14:31
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Can545
Can545 - 4 hafta Önce

Eksik bölgelere kim karar verdi ,hocamı yönetimmi ,devre arasında, transfer böyle yapılmaz, maçlar bitmeden bu işin halledilmesi gerekmektedir , yine fiyasko.