Transfer için son noktayı koydu

Teknik Direktör İsmail Ertekin, transfer döneminin sonuna gelirken kadrolarına oyuncu almalarının zor olduğunu söyledi. Ertekin, “Büyük yaş grubunda zor ama genç oyuncu olursa ancak olabilir” dedi.

Transfer  için son  noktayı koydu

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

İSTESEK BİLE OLMAZ

Teknik Direktör İsmail Ertekin, 5 Ekim’de bitecek transfer dönemi öncesinde genç oyuncu dışında transfer yapamadıklarını söyledi. Ertekin, “Şuan istesek bile büyük yaş grubundan transfer yapamayız. ‘Gitmiyorum’ diyorsa oyuncu zorla mı göndereceğiz. Transferin bitimine 4 gün kalmış. Biz bu oyuncularla bu işi becerebiliriz diye düşündük. Benim oyuncularıma güvenim tam” dedi.

GENÇ OYUNCU OLURSA

Kulübe ileride yatırım sağlayacak genç oyuncu olması halinde ise transfer yapabileceklerini ifade eden deneyimli teknik adam, “Genç oyuncu olursa yatırım oyuncusu olarak olabilir. Bu saatten sonra kim sana yatırım oyuncusunu verir. Kiralık verir onunda bana yararı olmaz. Hem kendini geliştirecek hem bize yardımcı olacak oyuncu varsa o olur. Öyle bir oyuncu almalıyız ki gelip banko oynamalı ve genç olmalı. Ama gözüken o ki transfer yapacağız gibi gözükmüyor” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER