Transferde son durum. O isimler ne oldu?

Başkan Cumhur Genç yeni transferlerin devre arası kampına yetişeceğini söylemişti. Ancak Sakaryaspor’da transferde henüz hiçbir futbolcu ile anlaşma sağlayamadı. Yönetim transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Transferde son durum. O isimler ne oldu?

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Sakaryaspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yönetim bir yandan forma satarak 4 Milyonluk gelir hedefine ulaşmaya çalışırken diğer yandan transfer görüşmelerine devam ediyor. Samsunspor’dan Onur Eriş transfer listesinde ilk sırada yer alırken taraftarı heyecanlandıran isimlerden Beykan Şimşek, Dilaver Güçlü ve Mehmet Özdıraz transferleri düşük ihtimal olarak görülüyor.

SONER’DE SORUN VAR

Sakaryaspor’un transfer listesinde yer alan soner Dikmen’de de sorun çıktı. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun soner Dikmen’in transferine onay vermediği öğrenildi. Sakaryaspor Yönetimi, Soner’le yaptığı görüşmede büyük ölçüde anlaşma sağlamıştı ancak Ankara ekibi genç orta sahayı vermemek için direniyor. Yönetim soner konusunda tüm şartları zorluyor.

KAMPA YETİŞECEK Mİ?

Başkan Cumhur Genç ilk yarının sona ermesiyle transfer konusunda yaptığı açıklamada kamp dönemine yeni isimlerin yetişeceğini söylemişti. Ancak transfer listesinde yer alan bir çok futbolcunun kulübüyle olan sorunları aşılamıyor. Antalya kampında üç gün geirde kalırken Sakaryaspor mevcut kadrosuyla çalışmalarını sürdürüyor. 30 Aralık’ta sona erecek kampa yeni transferin gelip gelmeyeceği merak konusu.        Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 15:37
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER