banner67

Transfersiz yola devam

Sakaryaspor yönetimi, transfer yasağını kaldırmak için yaptığı girişimlerden sonuç alamadı.

Transfersiz yola devam

Sakaryaspor yönetimi, transfer yasağını kaldırmak için yaptığı girişimlerden sonuç alamadı. Alişen Kandil’in 1.8 Milyon TL’lik dosyasını hukuki süreç nedeniyle yasaklı dosyalar arasında çıkarmak adına Başkan Cevat Ekşi ve kurmaylarının iki günlük çabası da sonuç vermedi. Transfer yasağını kaldırmak için gerekli paranın yaklaşık 4 Milyon TL’yi bulması üzerine bu kararından vazgeçen yönetimin, takımında aldığı kötü sonuçları göze alarak mevcut kadroyla yola devam ederek futbolcuların alacaklarını ödemesini istediği öğrenildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin de yasağın kaldırılması konusunda yönetime olumlu bir cevap vermediği öğrenildi.  Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 09:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akın Aksel
Akın Aksel - 1 ay Önce

Belediyenin oyuncağı, atama, yalaka, mürit, kişiliksiz sözde başkan bozuntukarıyla, iradesi, oy'u devşirilen bir şehir. Bu takımdan hu kadar nefret edeceğimi düşünemezdim. Ya bu şehir Rize'de bela. Başk. getirecek kadar zayıf iradeli bir şehir midir. 40 yılını bilirim Sakarya ve Sakaryaspor'un. Aydınlık bir bir şehir hangi ara sporda ve siyasette bu kadar yobaz oldu. Pes doğrusu.
Kocaelispor bari örnek alın bee

Mustafa YILMAZ
Mustafa YILMAZ - 1 ay Önce

Ekrem yüce beyefendi kongrede atıp tuttun uğur Akkuşu sonanda bizbize yeteriz diyerek başkanlıktan ettin bu şehrin hayalleriyle oynadın. Demek ki bizbize yetmiyormuşuz sadece yazık diyorum

BARIŞ AYDOĞMUŞ
BARIŞ AYDOĞMUŞ - 1 ay Önce

Madem transferi açamıcaktık serdar hocanında hem maliyetine niye girdik ? murat hoca takıma adapte olmuş futbolcu psikolojisini çözmüştü en Azından..

Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 1 ay Önce

Memnun oldum! Transfer açılabilseydi gene büyük miktarlar harcanarak gene başka Alişanlar bulunup transfer edilecek, birileri havadan paralar kazanacak, takım gene kötü takım olmaya devam edecek, sezon sonunda bir şey değişmeyecekti. Öyle bir ortamda transferin açılamamasına memnun oldum. Gelecek komisyonlardan mahrum kalanlar üzülsün.

Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 1 ay Önce

İNŞALLAH KÜME DÜŞERLER HEPİMİZ RAHAT EDERİZ,