Türkiye'de en iyisi Sakarya'da!.. 

Sakarya'da bulunan ve Türkiye’nin en iyisi olan elektronik sistemli Havalı Silahlar Atış Poligonu'nda eğitim alan sporcular, Uluslararası müsabakalarda madalya kazanmak için hedefi tam isabetten vurma mücadelesi veriyor.

Türkiye'de en iyisi Sakarya'da!.. 

 Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Spor Salonu'nda yer alan ve son teknoloji ile yapılan elektronik sistemliHavalı Silahlar Atış Poligonu’ sporcu yetiştirmeye devam ediyor. Türkiye’de sadece iki şehirde bulunan atış poligonunda çalışan sporcular, antrenörler Bülent Bıçakçı, Erman Yücel , Semra Yılmaz ve Gökhan Aydın önderliğinde en yüksek puanı almak için birbirleriyle yarışıyor. Türkiye’de eşi benzeri olmayan Atış Poligonunda minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler hedef başına geçiyor.
   Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy "Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren 5 bin seyirci kapasiteli Sakarya Spor Salonumuzda yer alan Havalı Silahlar Atış Poligonumuz,  Yerel ve Okul Sporlarının yanı sıra , Türkiye Şampiyonalarına da ev sahipliği yapıyor.  Haftanın hemen hemen her günü faal olan ve Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan Havalı Silahlar Atıcılık Poligonunda sporcularımız ücretsiz olarak spor yapmaktadırlar. İl Müdürlüğümüze bağlı Antrenörlerimiz ve İdari Birimler eşliğinde her yaşta insanımıza da havalı silahlar konusunda da atıcılık eğitimi verilmektedir" dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER