UĞUR AKKUŞ KONUŞUYOR-CANLI YAYIN

Sakaryaspor'a başkan adayı olduğunu duyuran Uğur Akkuş canlı yayında basın mensuplarıan açıklamalar yapacak.

UĞUR AKKUŞ KONUŞUYOR-CANLI YAYIN

PROGRAMI 11.00'DAN SONRA BU HABER

İÇİNDEN CANLI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

BİRAZDAN BAŞLIYOR

Sakaryaspor Yönetimine aday olan iş insanıUğur Akkuş genel kongre öncesi Sakarya’ya geldi. Akkuş, bir oteldeki kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla buluştu.

“HAYALİMDEKİ TAKIMIN BU”

2 yıldır birçok takımı incelediğini ve Bülent Uygun’un anlatması üzerine Sakaryaspor’u incelemeye başladığını ve hayalindeki takımın Sakaryaspor olduğunu söyleyen Akkuş; “Ben Türkiye sevdalısıyım bunu herkes bilir. Yatırım şirketi kurdum ve birçok alanda yatırım yapmaktayım. Son 2 yıldır spora ve gençlere yatırım yapmak istiyorum çünkü bende gencim ve gençler spora çok meraklı. 2 yıldır birçok takımı inceledim. Bülent uygun bana takımı anlattı. Ben tabi ki biliyorum Sakaryaspor’u 1’inci Ligden. Takımı incelediğimde hayalimdeki takımın bu olduğunu fark ettim” dedi.

“BORÇLARLA ÇIRPINMASI BENİM AĞIRIMA GİTTİ”

Gönlüne Sakaryaspor sevdası düştüğünü söyleyen Akkuş; “Böyle bir güzide takımın bir takım borçlarla çırpınması benim ağırıma gitti ve ben geliyorum Sakarya dedim. Mecburen buraya uçak kiralayarak buraya geldik. Daha sonra bir aday daha çıktı ve sonrasında seçimi kaybettik.  Bu bir aşk, bu bir sevda. Benim gönlüme Sakaryaspor sevdası düştü. Şuandaki hem pandemiden ötürü hem de ekonomik sıkıntılardan kaynaklı olarak şuan ki yönetime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 11:43
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAS SAKARYALI
HAS SAKARYALI - 2 ay Önce

Uğur babaaa... Pandemi hikaye, senin korkuna kongreyi iptal ettiler. Geç olsun güc olmasın. Akbabalar takimin üzerinden ellerinizi çekin....

Ugur demir
Ugur demir - 2 ay Önce

Kimse sakaryasporu menfaatleri için oylarını satmasın yıllardır çile çekiliyor 2 ci 3 cu liglerde şimdi uğur akkuş çıkmış benim herşeyim ortada diyor bu zamana kadar belediye destekli bir çok başkan geldi olmadi çıkamadık artık doğruları görüp projeleri görüp ugur başkana bir sans verilmesinden yanayım ki adam her şeyi açık açık konusuyor lütfen kongre üyeleri oylarınızı siyâset üzerinden satmayın sakaryasporun geleceğini karartmayın

coşkun özgirgin
coşkun özgirgin - 2 ay Önce

kendisini hiç tanımam,adını ilk ilk kez duydum,belediyenin sponsor olduğu parasız başkanlarla geldiğimiz nokta ortada,bence şans verilmeli,benim çekindiğim nokta uğur akkuştan ziyade bülent uygun çünkü kendisinin daha önce hocalık yaptığı takımlarda transferlerden komisyon aldığı yönündeki dedikodular yıllardır konuşulmakta,umarım aynı şeyleri biz de yaşamayız,hayırlısı olsun diyelim..