Uğur Akkuş'tan Yaşar Zımba'ya ziyaret!

Sakaryaspor başkan adayı Uğur Akkuş, ASKF ziyaret etti. 

Uğur Akkuş'tan Yaşar Zımba'ya ziyaret!

Sakaryaspor başkan adaylarından iş insanı Uğur Akkuş, ASKF ziyaret ederek başkan Yaşar Zımba ile görüştü.

Sakarya’da yaptığı basın toplantısından sonra, ASKF Başkanı Yaşar Zımba’yı aracılar vasıtası ile arayarak görüşme talebini ileten Uğur Akkuş’un ziyareti, Sakarya’da yaptığı basın toplantısı sonrası ilk seçim ziyareti olması bakımından önemli. 

Uğur Akkuş ile Yaşar Zımba’nın görüşmesi Erenlerde bulunan ASKF binasında gerçekleşti. 

Ziyarette başkan adayı Uğur Akkuş, Sakaryaspor ile ilgili projeleri için Başkan Yaşar Zımba’yı bilgilendirdi ve Sakaryaspor’un yapılacak kongresi için kendisine destek istedi. 

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “Başkan adaylarından İş insanı Uğur Akkuş’a ziyareti için teşekkür ederim. Kongre süreci başladığı için, İlk bizleri ziyaret etti. Destek istedi. Ben kendisine açıkladım. Sakaryalı bir Aday varken, ben ve ekibimin sizi desteklemesi çok zor. Kongrede  ben ve ekibim Sakaryaspor için en iyi, en doğru kararı alarak Sakaryasporun menfaatleri doğrultudunda hareket edeceğiz. Kongre süreci ile ilgili olarak Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce ilede görüşerek fikirlerini öğrenmek istiyoruz, gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra, en doğru kararı alarak hareket edeceğiz." dedi.


 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feyzi buber
Feyzi buber - 1 hafta Önce

Bu ziyaretten dolayı uğur akkoş beyi tebrik ederim gönlüm kalbim uğur akkoşta neden derseniz hangi başkan sakaryaspo kulub başkanı olduysa başarısız oldular ve borç içinde bırakıldı şunu demek istiyorum sakaryaspor u sakaryali olan yönetir bu gerçekten çok yanlış örnekleri çok yanlızca birini söyleyecem rahmetli süleyman seba nereli sakaryali hendekli tutupta sakaryaspor kulub başkanı olmaz beşiktaş kulub başkanı oldu demekki her biri istediği şehirde kulüp başkanı olabiliyormuş temennim sakaryasporun borç batağından kurtulması için ve şampiyon olması için uğur akkoş diyorum taraftarımızın 100 .90 uğur akkoşu ister ekrem başkanda delegelerde taraftarımız sakarya halkı da uğur akkoşu destekliyorsa uymak gerekir eğer uyulmazsa zararli olan delegeler belediye başkanlarıdır hesabı taraftarımız halkımız muhakak sorar inşAllah hayırlısı olur kalpten bu takımı şampiyon yapacam diyen olur

Feyzi buber
Feyzi buber - 1 hafta Önce

Başkan yaşar zımbaya söylemlerine katılmıyorum uğur akkoş başkan sakaryaspo sampiyon

Class class
Class class - 1 hafta Önce

Bunlar kendi kararlarını veremeyen insanlar!!!!!!Hepsi Belediyelerin kuklası, Belediyenin reklam vitrin yeri değildir Sakaryaspor,Belediye Sakarya ya hizmet ederek yapmakla yükümlüdür, Bugüne kadar hangi belediye başkanından sakaryaya fayda oldu...

SIRADAKİ HABER