UĞUR KOBAŞ'A ALTIN ROZET

Avrupa ve Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurulu Üyesi Uğur Kobaş hakemlik kariyerinde 20’nci yılı tamamladı. Ülkemizin gururu olan Uğur Kobaş’a 20’nci yıl anısına altın rozet takdim edildi.

UĞUR KOBAŞ'A ALTIN ROZET

20 YILI GERİDE BIRAKTI
İspanya’da yapılan Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası’nda görev yapan Avrupa ve Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurulu Üyesi Uğur Kobaş’a Avrupa hakemliğinde 20. yılı tamamladığı için altın rozet verildi. Türk hakemliği adına önemli bir gurur yaşayan Kobaş’a rozetini Avrupa Hakem Kurulu Başkanı Alois Wiesböck takdim etti. Hakemlik kariyerinde büyük başarılara imza atan ve ülkemizi uluslararası her şampiyonada başarıyla temsil eden Uğur Kobaş, 20 yılı geride bırakmanının mutluluğunu yaşıyor.
GURURLUYUM
İspanya'daki şampiyonada final maçlarında Video Yardımcı Hakem (VAR) olarak görev üstlenen tecrübeli karate hakemi Uğur Kobaş, bir dönem daha Avrupa tatamilerinde görev yapmak istediğini söyledi. Kobaş, “Aktif sporculuk kariyerimden sonra başladığım hakemlikte çok güzel günler yaşadım. Bu işin sırrı; disiplin, sabır ve çok çalışmak. Bu özel ve önemli görevi karatenin en büyük organizasyonlarında yapma şansı bulduğum için kendimi çok şanslı sayıyorum. Altın rozeti aldığım için gururluyum” dedi.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER