UYGUN'DAN KONGRE ATAĞI

İbrahim Nalbant ekibine destek veren Sakaryalı Teknik Direktör Bülent Uygun, kongre öncesinde sürpriz bir çıkış yaptı. Bülent Uygun, yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşerek projelerini paylaşacak.

UYGUN'DAN KONGRE ATAĞI

YÜCE İLE GÖRÜŞECEK

16 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurulun ilk oturumu öncesinde Sakaryaspor’da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Kongre öncesinde Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun’un hareket geçtiği öğrenildi. Bülent Uygun’un yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile Sakaryaspor için görüşmeye geleceği öğrenildi. Sakaryasporlu ilgili projelerini paylaşacak olan Uygun, Başkan Yüce’den destek isteyecek. Başkan Ekrem Yüce ile Bülent Uygun arasında yapılacak görüşmeden nasıl bir sonucun çıkacağı merak ediliyor.

NALBANT’I DESTEKLİYOR

Sakaryaspor konusunda ismi sürekli gündeme gelen Teknik Direktör Bülent Uygun’un bugüne kadar yeşil-siyahlı kulübe elle tutulur bir desteği olmadı. Bu kongre öncesinde daha ciddi olduğu konuşulan Sakaryalı teknik adam Bülent Uygun, yönetim çalışması yapan İbrahim Nalbant’a destek veriyor. İbrahim Nalbant ile birlikte hareket eden Bülent Uygun’un öncelikli projesi 2 yıl içinde Sakaryaspor’u Süper Lige çıkarak bir yapıya kavuşturmak olduğu öğrenildi.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER