Varsa yoksa 3 puan

Sakaryaspor, Çıksalınspor maçına galibiyet parolasıyla hazırlanıyor. Karşılaşmanın provasını yapan Sakaryaspor’da futbolcuların hırslı ve istekli tavırları maç öncesinde herkesi umutlandırdı

Varsa yoksa 3 puan

Sakaryaspor, Çıksalın maçı için geri sayıma başladı. Kritik sınavın hazırlıklarını dün çift kale maçla devam eden yeşil-siyahlılarda tüm hesaplar galibiyet üzerine kuruluyor. Rüstemler Tesisleri’nde yapılan maç provasında Teknik Direktör Erol Kolcu, oyuncuları sık sık uyardı. Kolcu, as takımda kalede Hüseyin savunmada Muhammer, Hakkı, Cihan ve Hakan Toker orta sahada D.Seçkin, Berat Ali, Özgür, A.Hamza Ok, ileri uçta ise Yılmaz ile Ahmet’e şans verdi. İkinci yarıda değişiklikler yapan Kolcu, oyunun ilerleyen dakikalarında Canberk, Hacı Ömer, Hakan Çalışkan ve Erdican’a as takımda şans verdi. Çift kale idmanı Başkan Selahattin Aydın, yöneticiler, Muzaffer Güneş, Ferit Şahin, Yavuz Köprülüoğlu, Metin Dirim, Ergün Özkani Erdinç Şehit ve Ziya Tekneci de izledi.
Lig’de üst üste alınan yenilgiler nedeniyle pazar günü kritik bir sınava çıkacak olan Sakarya-spor’da tüm hesaplar 3 puan üzerine kurulu-yor. Zorlu maç önce-sinde her hangi bir sıkıntının olmadığını belirten Teknik Direk-tör Erol Kolcu, "Hazır-lıklarımız iyi gidiyor. Çıksalınspor’u yenerek ligde yeni bir sayfa açacağımıza inanıyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER