Yarı finalistler belli oldu

SMMMO Sakarya Şubesi tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nda gruplar tamamlandı. Grup maçları sonunda Bootes, Adaspor, Sayın İnşaat ve Çark Vet Genç SMMM yarı finale yükseldi.

Yarı finalistler belli oldu

Serdivan Halı Sahası’nın ev sahipliğinde SMMMO Sakarya Şubesi tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nda son grup maçları oynandı. 5 maçla tamamlanan gruplarda oynanan maçlarda İbrahim Aygün İnşaat, SGK İl Müdürlüğü’nü 13-7, Bootes, Firewall’ı 16-4, Vergi Daire Başkanlığı, Serdivan Bi Kahve’yi 3-0, Çark Vet Gen SMMM, Ada Power’ı 5-4 ve Sayın İnşaat, Best Western Premier’i 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Grupta oynanan son hafta karşılaşmalarının ardından ilk dört sırayı alan Bootes, Adaspor, Sayın İnşaat ve Çark Vet Genç SMMM isimlerini yarı finale yazdırmayı başardı. 15 Kasım Cuma günü yarı final heyecanının yaşanacağı turnuvada 19.30’da Bootes ile Adaspor, 20.30’da ise Sayın İnşaat ile Çark Vet Genç SMMM isimlerini finale yazdırabilmek adına kozlarını paylaşacak.   Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER