Yeni hoca geliyor

Sakaryaspor’da prensip anlaşmasına varılan Serdar Bozkurt’un imza atması bekleniyor.

Yeni hoca geliyor

Sakaryaspor’da yönetim içinde yapılan başkanlık değişiminin ardından ilk icraat teknik direktör olacak. Kongre kararı nedeniyle daha önce prensipte anlaşılan Serdar Bozkur’ta Hüdaverdi Bhadır başkanığındaki yönetimin imza attırması bekleniyor. Tcrübeli teknik adam ile her konuda anlaşma sağlanırken son görüşmenin yarın (1 Aralık) yapılacağı öğrenildi.

Öte yandan bu zorlu süreçte Sakaryaspor’un başına geçen ve 3’te 3 yapan Murat Balaban’ın da Serdar Bozkur’tun yardımcılığını yapması bekleniyor. Takıma büyük katkı sağlayan Balaban Sakaryaspor’a şampiyonluk yarışında 9 puan kazandırdı.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Lüleci
Ali Lüleci - 2 ay Önce

Kendi değerlerimize sahip çıkıp onlarla yola devam etmeliyiz doğru birdir 9 puan gerçeği gösterdi

Sakarya
Sakarya - 2 ay Önce

Yaaa siz salakça bir. Yönetim sergiliyorsunuz.. adam nekadar güzel hava yakalamış gidiyor ..hayırlı yaa .sahipsizminlan bu takım biraz taraftara kulak verin heeyyyyy...tam yarışın içine gitmişiz kimle girmisiz biraz saygı lan..taraftar bu hoca devam derken yine salakça arayislar

Coşkun özgirgin
Coşkun özgirgin - 2 ay Önce

Daha önce de yazmıştım yine yazıyorum,2 si deplasmanda olmak üzere 3 maçta 9 puan toplayan ve neredeyse bedava denilecek paralarla çalışan Sakaryalı teknik ekip dururken yeni hocaya milyonlar vermek aptallıktan başka bir şey değildir,en azından ilk yarının bitmesini beklenebilirdi.Dere geçerken at değiştirilmez ata sözünüde mi duymadınız sayın yönetim ???

Sakaryali
Sakaryali - 2 ay Önce

Idareciler ss değil kendilerini düşünüyor kimi kandiriyorlar

Naci Yalçın
Naci Yalçın - 2 ay Önce

Yahu illaki dışarıdan birileri mi olmalı? 3X3 yapan şehrin evladına, evlatlarımıza Allah aşkına şans verin yahu. Sakaryalı Antrenörlere, Teknik direktörlere, futbolculara değer vermemek ve yeni arayışlar falan filan. Allah akıl fikir versin.