Yeni teknik direktör için düğmeye basıldı

Sakaryaspor'da mevcut yönetim Pendikspor maçı sonrasında yeni teknik direktör ile anlaşmayı hedefliyor.

Yeni teknik direktör için düğmeye basıldı

sakaryayenihaber.com-Erdem YILDIRIM

Sakaryaspor’da olağanüstü genel kuruldan ümidin kesilmesi sonrasında mevcut yönetim, teknik direktör konusunda yeniden çalışmalara başladı. Pendikspor maçına Murat Balaban’la çıkacak yönetim, Tetiş Yapı Elazığspor ile oynanacak müsabakaya ise yeni teknik adamını yetiştirmeyi planlıyor.

Yönetimin, teknik adamlık konusunda cebindeki ilk isim Serdar Bozkurt.  Başkan Cevat Ekşi’nin görüşerek el sıkıştığı ancak kongre kararı sonrasında askıya alınan anlaşmanın yeniden yapılması bekleniyor. Bozkurt’la son kez görüşecek yönetimin, bir sorun olmaması halinde pazartesi günü yeni teknik adamıyla idmanlara başlaması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 11:51
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmai̇l Gülşen
İsmai̇l Gülşen - 2 ay Önce

bu hocanın nesi var bırakın adam neler yapacak görelim daha ne yapması lazım takım güzel oynuyor bir ruh geldi takıma tabiki de daha iyi iyinin düşmanıdır bu kardeşimizin daha iyi olmadığını nasıl anlarız şans vermez isek başarıya aç insanlar ile çalışmak bence daha verimli olur bu hocaya biraz şans verilmeli en azından camianın yabancısı deyil paranız çok ise ersun yanalı getirin 1 ay camiayı tanımakla geçer tavşan bayırı aşar baştan ismail ertekin hataydı oldu futbolda dün yok bu güne bakalım iyi giden aracın tekerine çomak sokmayalım

coşkun özgirgin
coşkun özgirgin - 2 ay Önce

Saçmalamayın,en azından ilk yarı bitsin..

TATANGALAR
TATANGALAR - 2 ay Önce

PARDONDA NEDEN ÜMİT KESİLMİŞ!!! BASIN SİZ BÖYLE YAPTIKÇA KAYBEDENLER HANESİNE YAZILIYORSUNUZ.. MEVCUT YÖNETİM!!! HALEN DAHA GİTMEDEN NE KADAR PARA HARCARIZIN HESABINDALAR!! UĞUR AKKUŞ GELİNCE KESİNLİKLE SORUŞTURMA AÇILMASI İÇİN YETKİLİ MAKAMLARI GÖREVE ÇAĞIRMALI!! ARALIK 2020 ÖNCESİ 10 İLE 15 YIL MUTLAKA İNCELENMELİ.. BU NASIL KAFA GİDİCİ ŞAHISLAR HALEN TRANSFERİN DERDİNDE!!! NASIL BİR PARA TRAFİĞİ DÖNÜYOR ALLAHIM?

Yeşil Siyah
Yeşil Siyah - 2 ay Önce

Ne gerek şimdi yeni bir hocaya.Takımı yıllardır tanıyan Murat Balaban’la devam edin kardeşim.Başarısız olacaksa bizim adam olsun.Yeni gelecek hoca takımı tanıyana kadar iş işten geçmiş olacak.Zaten liderin 9 puan gerisindeyiz.Boş işler yapmayın