Yenikent Fırat geliyor

Süper Ligin yeni takımlarından Yenikent Fıratspor’da Başkan Hacı Koltuk, Fırat Pide’de iftar yemeği verdi

Yenikent Fırat geliyor

Yemekte Futbol Şube Sorumlusu Erdal Arslan, Yenikent’e renk getirecek takım olacaklarını söyledi.
Süper Lig’de yeni temsilcilerinden Yenikent Fıratspor yönetimi önceki akşam iftarda buluştu. Başkan Hacı Koltuk’un, işyeri Fırat Fide’de verdiği yemeğe Yenikent Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yılmaz Kuzey ve yönetimi, Yenikent Fıratkspor yönetimi ve anlaşma sağlanan antrenör Hicri Uzunözmen katıldı.
Renk katacağız
Yenikent Fıratspor’un Futbol Şube Sorumlusu Erdal Arslan, Yenikent’te uzun yıllar sonra yeniden bir takım kurulmasının semte hareket getireceğini söyledi. Arslan, “Başkanımız Hacı Koltuk, takımı alarak önemli bir iş yaptı. Maçlara ailelerin gideceği bir kulüp olacağız. Antrenörümüz Hicri Uzunözmen’le birlikte çalışarak Yenikent Fıratspor’u ligin renkli takımlarından biri yapacağız” dedi.
Uzunözmen iddialı
ASKF Başkanı Yılmaz Kuzey de, Yenikent Fıratspor’a federasyon olarak her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını belirterek, başarı diledi. Takımın çiçeği burnunda antrenörü Hicri Uzunözmen, kendisinin de ikamet ettiği Yenikent’in takımına bilgi ve birikimlerinin tamamını vererek başarıya taşıyacağına inandığını söyledi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE