Yenimahallespor Süper Amatör Lige sağlam hazırlanıyor 

1.Amatör kümede şampiyon olan ve Süper Amatör Ligine yükselen Yenimahallespor sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Yenimahallespor Süper Amatör Lige sağlam hazırlanıyor 

Sezona hızlı giriş yapmak isteyen Yenimahallespor ilk olarak yönetimi güçlendirdi. 
Yenimahallespor Kulübü Başkanı Vural Tutkun Yönetime güçlü isimleri katarak çalışmalara başladı. 
Yönetim şu isimlerden oluştu: Fatih Enes İlkay, Murat Kaya, Erkan İskefiyeli, Tarık Yazıcı, İsmet Bahadır, Enes Güney, Fatih Sunman, Ahmet Nişancı, Erol Çetinkala, Adem Sefa, Sinan İskefiyeli ve Lütfü Köstereli’den oluştu.
Yönetimi güçlendiren Yenimahallespor alt yapı çalışmalarına da devam ediyor. Alt yapıda yaz futbol okulu kayıtlarına başlayan Yenimahallespor’da hedef zirvede yer almak.
Yenimahallespor Kulübü Başkanı Vural Tutkun "Yenimahallespor oynadığı futbolla Süper Amatör Ligi hak etti ve şampiyon olarak tamamladı. Sakarya Amatör Futbol Camiasının sevgisini ve saygısını kazanan Yenimahallespor, Süper Ligde de hedefi zirvede yer almak olacaktır. Bunun için çalışmalara başladık. Sezon öncesi yönetimimizi güçlendirerek çalışmalarımıza başladık. Futbolcu kadromuzu güçlendirmek için gereken çalışmayı yapacağız” dedi. 
Alt yapıya da önem veren Yenimahallespor gereken çalışmaları başlatarak yaz futbol okulu açtı.
6-15 yaş grubu alt yapı Yaz futbol okuluna kayıt yaptırmak isteyenler Antrenörler Osman Yazıcı, Vedat Yavuz ve Muhammet Yazıcı’ya veya 0538 484 6154 VE 0532 524 5486 nolu telefondan ulaşabilirler.

Mehmet KAVİS 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER