YEŞİL SİYAHLI EKİBİMİZ SAHASINDA KAYIP İSTEMİYOR

Sakaryaspor, yarın evinde oynayacağı Gaziosmanpaşa maçının hazırlıklarını yaptığı tek idmanla tamamladı. Morallerin yüksek olduğu yeşil-siyahlı ekibimizde hedef mutlak galibiyet.

YEŞİL SİYAHLI EKİBİMİZ SAHASINDA KAYIP İSTEMİYOR

KEYİFLER YERİNDE
Spor Toto 3.Ligin 18’nci haftasında yarın sahasında Gaziosmanpaşa’yı ağırlayacak Sakaryaspor hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri’nde yaptığı tek idmanla tamamladı. Teknik Direktör Deniz Kolgu yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya sakatlığı süren Efşan ve belinde ağrıları olan Mustafa Akgün dışında tüm oyuncular katıldı. Kanatlardan orta ve şut çalışmasının yapıldığı idmanın bir bölümünü Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da Başkan Selahattin Aydın’la birlikte izledi.
10 İSİM KESİNLEŞTİ
Gaziosmanpaşa karşılaşmasında sahaya süreceği oyunculardan 10 tanesini belirleyen Teknik Direktör Deniz Kolgu, cezası nedeniyle oynamayacak Mustafa Cevahir’in yerine oynatacağı isim dışında kadroyu şekillendirdi. Teknik Direktör Kolgu’nun kritik sınavda savunmada Sertaç’ın yerine Burak’a, orta sahada ise Mustafa Akgün’ün yerine ise Tevfik’e şans vereceği öğrenildi. Sakaryaspor’un sahaya Yavuz, Fikret, Nedim, Burak, Canberk Adnan, Mert veya Sadullah, D.Seçkin, Volkan Yılmaz, Tevfik ve Feyyaz 11’iyle çıkması bekleniyor.
KAYIP İSTEMİYOR
Teknik Direktör Deniz Kolgu, oyuncularıyla yaptığı toplantıda grupta kalan iki müsabakanın da kazanılması gerektiğini ve bu maçlarda kayıp istemediğini söyledi. Mutlak galibiyet hedefledikleri bir maç oynayacaklarını belirten Kolgu, “Bu hafta zorlu maçların oynanacağı grupta biz 3 puanı alarak önemli bir adım atmak istiyoruz. Taraftarımızın da desteğiyle bunu başaracak gücümüz ve kalitemiz var. Umarım üç puanı hanemize yazdırarak zirveye bir adım daha yaklaşırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE