YEŞİL SİYAHLI EKİBİMİZDE HESAPLAR GALİBİYET ÜZERİNE

Sakaryaspor, Ayvalıkgücü maçının hazırlıklarına Altyapı Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam etti. Morallerin yüksek olduğu yeşil-siyahlı ekibimizde tüm hesaplar galibiyet üzerine kuruluyor

YEŞİL SİYAHLI EKİBİMİZDE HESAPLAR GALİBİYET ÜZERİNE

Ayvalıkgücü ile pazar günü deplasmanda karşılaşacak Sakaryaspor antrenmanlarına Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde yaptığı tek idmanla devam etti. Teknik Direktör Deniz Kolgu yönetiminde yapılan çalışmaya sakatlığı devam eden Efşan ve İstanbul’da tedavisi süren Adnan dışında tüm oyuncular katıldı. Futbolcuların son derece arzulu ve istekli gözüktüğü antrenman teknik heyeti memnun etti.
KEYFİ YERİNDE
Teknik Direktör Deniz Kolgu, antrenman öncesinde takımla yaptığı toplantıda geçen haftaki üç puanın önem kazanması için Ayvalıkgücü maçının da kayıpsız olarak geçmeleri istedi. Tevfik’in de takıma dönmesiyle bir hayli keyfi yerine gelen genç teknik adamın, uzun sürenin ardından Efşan dışında tüm oyuncularını maçta kullanabilecek olması kritik sınavda kadro konusunda elini güçlendiriyor. Sakaryaspor hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek. Yeşil-Siyahlı ekibimiz cumartesi günü Balıkesir’in yolunu tutacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE