Yıldırım’ın gençlik ateşi 

Sakaryaspor ekonomik sorunlar nedeniyle genç oyunculara yönelmeyi hedefliyor. Teknik Direktör Şaban Yıldırım ilk olarak takımda kiralık oynayan genç isimleri kadroda tutmayı amaçlıyor. 

Yıldırım’ın gençlik ateşi 

Kulüplerde yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle takımlar genç oyunculara yönelmeye devam ediyor. Sakaryaspor’da bu konuda takımda altyapıdan yetişen isimlerin yanı sıra kiralık olarak forma giyen Hasan Bilal, Ahmet Furkan Özcan ve Hamza Özdemir gibi gelecek vaat eden oyuncularla yoluna devam etmek istiyor. Oynadıkları maçlarda performanslarıyla alkış alan genç isimler teknik heyetten de şu ana kadar geçer not almayı başardı. 
BONSERVİSLE
Genç oyunculara önem veren teknik adamların başında gelen Şaban Yıldırım bu konuda artık daha radikal kararlar alacak. Antalya’da yapılan devre arası kampında tüm gençleri kamp kadrosuna alan Yıldırım birçok futbolcuya da forma şansı verdi. Sakaryaspor’un geleceği için altyapıda yeni yapılanmaların da başlaması gündemde. Teknik Direktör Şaban Yıldırım kulüplerin kurtuluşunun kendi içinde öze dçnüşten geçtiğine inanıyor.  

Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER