YILDIRIM'LA İLK İDMAN

Sakaryaspor, Şaban Yıldırım komutasında bugün ilk çalışmasını gerçekleştirdi. 7 yıl sonra tekrar Rüstemler’de sahaya inen Yıldırım, idman öncesinde oyuncularıyla toplantı yaptı.

YILDIRIM'LA İLK İDMAN

Sakaryaspor, İnegölspor maçının hazırlıklarına Şaban Yıldırım komutasında başladı. 7 yıl sonra Rüstemler Tesisleri’nde sahaya çıkan Yıldırım’ın bir hayli heyecanlı ve keyifli olduğu gözlendi. İdman öncesinde oyuncularıyla uzun bir toplantı gerçekleştiren Teknik Direktör Şaban Yıldırım beklentilerini öğrencileriyle paylaştı. Yıldırım komutasında yapılan antrenmana sakat olan Tevfik Köse dışında tüm oyuncular katıldı. İnegöl maçıyla Sakaryaspor’da beşinci görevine galibiyetle başlamak isteyen Yıldırım, yeşil-siyahlı kulüple bir kez daha şampiyonluk yaşamak istiyor.    

Sakaryaspor’un yeni teknik direktörü Şaban Yıldırım, imza töreninin ardından takıma ilk çalışmasını yaptırdı.

5 KİŞİLİK EKİP

Sakaryaspor’da beşinci kez göreve gelen Şaban Yıldırım’ın ekibinde Mesut Ünal, Vedat Battal, Sebahattin Yenilmez, Murat Balaban ve kaleci antrenörü Sinan Sevim görev yapacak. Battal ve Yenilmez, İsmail Ertekin’in de bu sezon yardımcılıklarını yaparken iki teknik adamda Yıldırım’la göreve devam edecek. 

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER