Yıldırımspor sezonu açtı

1.amatör Küme takımlarından Yıldırımspor yeni sezon çalışmalarına başladı. Yeni sezona antrenör Blerim Mula ile anlaşan sarı-lacivertliler şampiyonluk hedefliyor

Yıldırımspor sezonu açtı

START VERİLDİ
Geçtiğimiz sezon Dünya ve Türkiye Fair-Play ödülünü kazanan Yıldırımspor çalışmalarına başladı. Bu sezon 1.Amatör Küme’de mücadele edecek olan sarı-lacivertler Halil Kocacık tesislerinde yaptıkları ilk idmanla sezonu açtı. Yeni sezonda takımın başına geçecek olan Blerim Mula’da ilk idmana katıldı. Antrenör Mula takım hakkında antrenör Murat Gürtürk’ten bilgi aldı.
YİNE İDDİALIYIZ
Yeni sezon hazırlıklarını Halil Kocacık Tesisleri’nde sürdüren Yıldırımspor oldukça iddialı. Geçen sezon alınan neticeden memnun olduklarını belirten Yıldırımspor Kulüp Başkanı Kemal Pekin gelecek sezonda aynı başarıyı arttırarak sürdüreceklerini söyledi. Pekin, “Geçen sezon da büyük başarılara adım attık. Bu sezona da iyi hazırlanıyoruz. Yeni sezonda da iddialıyız” dedi. Antrenörler Blerim Mula ve Murat Gürtürk ise ilk 3 idmanın hafif olacağını daha sonra vites yükselteceklerini belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE