YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ

Sakaryaspor’da yeni yönetim teknik direktör konusunda ikiye bölümündü. Abdullah Ercan ile Coşkun Demirbakan konusunda anlaşmazlık yaşanırken kararın salı günü verileceği öğrenildi.

YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ

ANLAŞTILAR
Sakaryaspor’da İbrahim Nalbant yönetimi, teknik direktör konusunda henüz kararını veremedi. Milli Takım alt kategorilerinde 9 yıl görev yapan Abdullah Ercan ve Türk futbolunun önemli teknik direktörlerinden Coşkun Demirbakan ile görüşme yapan yönetim her iki hoca ile de prensipte anlaşma sağladı. Ercan ve Demirbakan, Sakaryaspor’dan gelen teklife olumlu yanıt vererek yönetiminin vereceği kararı beklemeye başladı.
FİKİR AYRILIĞI
Sakaryaspor yönetiminden hoca konusunda fikir ayrılığı yaşanıyor. Yönetimin bir kısmı ve Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun takımın başına Abdullah Ercan’ın getirilmesini isterken diğer kısmı ise tecrübeli teknik adam Coşkun Demirbakan’la sezona başlamayı istiyor. Teknik direktör sorununun en geç salı günü çözüleceği belirtirken her şeye rağmen Abdullah Ercan ismi bir adım önde gözüküyor.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER