YÖNETİM PARA ARAYIŞINDA

Sakaryaspor Yönetimi maddi gelir elde etmek için birlik ve beraberlik yemeği düzenleyecek. Ayrıca yeni stat için de açılış programı planlanıyor.

YÖNETİM PARA ARAYIŞINDA

Yönetim Karagümrük maçı öncesinde Atatürk Stadı’nda toplantı yaptı. Yapılan toplantıda yönetim kulübe gelir sağlayacak iki projeyi masaya yatırdı. Sakaryaspor Yönetimi maddi gelir sağlamak amacıyla İstanbul ve Sakarya’da birlik ve beraberlik yemeği düzenleme kararı aldı. Ayrıca yönetim yeni stat için açılış programı düzenleyerek bu organizasyondan gelir sağlamayı amaçlıyor. Daha önceki yıllarda Sakaryaspor’a gelir sağlamak amacıyla birçok kez düzenlenen gecelerden olumlu sonuç alınamamıştı. 

Sakaryaspor’da peşinat sıkıntıları devam ediyor. Maddi krizi aşmanın yollarını arayan yönetime ilk etapta yaklaşık 2.5 Milyon TL para gerekiyor. Sezon başında futbolculara verdiği sözleri tutmayan yönetime para konusunda güven her geçen gün azalıyor. Bu ay içinde gereken ödemeler yapılmadığı takdirde birçok futbolcunun alacaklarına karşılık federasyonun yolunu tutacağı konuşuluyor. Öte yandan takımın şampiyonluk primlerinin yarısı da hala ödenmedi.    Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER