Yönetim startı veriyor

Sakaryaspor yönetimi, alacaklı dosyalarla ilgili çalışmasının ardından transferde düğmeye basıyor. İlk olarak teknik heyet sorunun çözecek yönetim, iç ve dış transferde de hafta sonuna kadar yoğun mesai harcayacak

Yönetim startı veriyor

 Teknik direktör sorunu
Başkan Selahattin Aydın ve kurmayları, Taner Demirbaş sorununu çözüme kavuşturduktan sonra gözünü transfere çevirdi. İlk olarak teknik heyet sorununu çözmek isteyen yönetim, gündeminde bulunan isimlerle görüşmelere başladı. Düzyurt’u iki sezondur şampiyon yapan Ömer Ortakudaş’la temasa geçen yönetimin, alacağı cevaba göre listesinde bulunan diğer isimlerle de görüşerek en kısa zamanda teknik direktör konusunu çözüme kavuşturması bekleniyor.
Görüşmeler yapılacak
Teknik Direktörün yanı sıra Başkan Aydın ve kurmayları iç ve dış transferde de hareketli bir hafta yaşayacak. Takımı 20 Temmuz’da sahaya sürmek isteyen yönetim, sözleşmesi biten 10 oyuncuyla görüşmede bulunarak anlaşma zemini arayacak. Ayrıca Aydın ve ekibi, dış transferde listelerinde bulunan oyuncularla da görüşerek, anlaşma sağlayacağı isimleri ilimizde yapılması planlanan ilk etap kampına yetiştirmeyi amaçlıyor. 6-7 takviye yapmayı planlayan yönetimin, teknik direktörün vereceği rapora göre bu sayıyı artırabileceği de öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE