YÖNETİMDE PEŞİNAT SIKINTISI

Sakaryaspor’da parasızlık nedeniyle büyük sıkıntı yaşanıyor. Anlaşma sağlanan oyunculara peşinat veremeyen yönetim, transferde tıkanırken, mevcut kadroya da yeni sezon için hiçbir ödeme yapılmadı!

YÖNETİMDE PEŞİNAT SIKINTISI

KAMPTA PARA POLEMİĞİ 
Bir yandan transferi açmak için para arayışını sürdüren yönetim diğer yandan peşinatlar konusunda sorun yaşıyor. Başkan İbrahim Nalbant’ın önceki gün “Bu seneki alacakların büyük kısmını ödedik. Orada ufak tefek miktarlar kaldı. Kamp içerisinde ödeyeceğiz. Bizim dönemimizde kesinlikle bir önceki ve bu sezondan alacaklar kalmamış olacak” açıklaması mevcut kadro içinde krize yol açtı. As kadroyu oluşturan oyunculara yeni sezon için herhangi bir ödeme yapılmadığı öğrenildi. Nalbant’ın açıklamalarının ardından bazı oyuncular para konusunda Teknik Direktör Abdullah Ercan ile görüşerek yapılan açıklamalara tepki gösterdi. 
TRANSFERLER ÇIKMAZDA 
Mevcut kadro içinde yaşanan para krizinin yanı sıra transfer görüşmelerinde de maddi konularda büyük sorunlar yaşanıyor. Yönetim görüşme yaptığı oyunculara uzun vadeli peşinat ödemesi yapabileceklerini söylemesi transferleri çıkmaza sokuyor. Son olarak Berat Ali Genç ve Emre Kara transferinde yaşanan peşinat sıkıntısı imzaların atılamamasına neden oldu. Parasızlık nedeniyle iyice köşeye sıkışan yönetimin maddi krizi nasıl ve ne zaman çözeceği ise merakla bekleniyor.      
 

Erdem Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21