YÜCE ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bisiklet Takımı’nı ve 80 kilogramda Avrupa Boks Şampiyonu olan Ece Asude Deniz’i konuk ederek kutladı.

YÜCE ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyesi Bisiklet Takımı’nı ve 80 kilogramda Avrupa Boks Şampiyonu olan Ece Asude Deniz’i konuk etti. Ziyarette Spor Şube Müdürü Davut Cengiz, Bisiklet Takımı Menajeri Aziz Sırnaç ile Bisiklet Antrenörü Mehmet Şafakçı da yer aldı. Konya’da düzenlenen Türkiye Yol Şampiyonası’ndan kupayla dönen sporcuları tebrik eden Başkan Ekrem Yüce, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Büyükşehir Bisiklet Takımı’nın Konya’da elde ettiği başarıyla gururlandıklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimize bu gururu yaşattığınız için hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Sporda başarı gayret ile başlar. Başarı hiçbir zaman tesadüf değildir. Elbette istisnalar olur ancak asıl faktör gayretli olmak, başarıyı istemektir. Sizler ortaya koyduğunuz performans, gösterdiğiniz çabayla kupayı şehrimize getirdiniz. İnşallah ülkemizde yakaladığınız bu başarı grafiğini Avrupa ve dünyaya duyuracağınıza inanıyorum. Başarılar diliyorum” dedi. Başkan Yüce, ayrıca 80 kilogramda Avrupa Boks Şampiyonu olan Ece Asude Deniz’i de kutlayarak başarılarının devamını diledi.   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER