Yüce ve Yavuz'dan Sakaryaspor görüşmeleri

Liglerin iptal edilmesi sonrası Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AKP Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz harekete geçti.

Yüce ve Yavuz'dan Sakaryaspor görüşmeleri

sakaryayenihaber.com -

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç, liglerin iptal edilmesinin ardından play-off haklarının korunması için Ekrem Yüce ve Ali İhsan Yavuz'un gerekli yerlerle görüşme yaptığını söyledi. Cumhur Genç yaptığı açıklamada, "TFF'nin vermiş olduğu karardan sonra camia olarak temaslarımız devam etmektedir. Ayrıyeten bugün Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce, TFF Başkanı Sn. Nihat Özdemir ile konu hakkında görüşmede bulunmuştur. Sn. Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz da konu hakkında Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu ile görüşmüştür.  Şehrimizin emeği olan Play-Off hakkımız ile ilgili mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz" ifadelerini kulandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 01:13
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 7 ay Önce

Ali İhsan yavuz beceriksiz bir adam sadece olay var ama icraat yok

Ali İHSAN YAVUZ istifa
Ali İHSAN YAVUZ istifa - 7 ay Önce

ALLAH AŞKINA YAPMAYIN SANKİ ÇOK BECERİKLİ BİRİ GİBİ ALİ İHSAN YAVUZ DENEN ADAMI TANITMAYIN GENÇLERİMİZE KÖTÜ ÖRNEK. Sakarya berbat Seçim işi berbat oldu geçmişi malum üstelik gafçı

Sevil
Sevil - 7 ay Önce

NE ZAMAN BU ADAMI GÖRSEM DİREK KANALI DEĞİŞTİRİRİM ÇÜNKÜ HİÇ SEMPATİK GELMEZ BANA. ERDOĞAN'A EN BÜYÜK KÖTÜLÜĞÜ YAPAN BİR KİMSE. GELECEKTE TORUNLARI BU ADAMDAN UTANÇ DUYACAK.