Yükselişspor'da yeni sezon heyecanı başladı

Kadınlar Basketbol 1.Ligi’ndeki temsilcimiz Sakarya Yükselişspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yükselişspor, İCC Yatırım ile sponsorluk anlaşması yaparken transferde de iki genç oyuncuyu kadrosuna kattı. 

Yükselişspor'da yeni sezon heyecanı başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu koronavirüs salgını nedeniyle tüm ligleri tescil etmişti. Yeni sezonda da 1.Lig’de mücadele edecek olan Sakarya Yükselişspor’da hem transfer hem de sponsorluk çalışmaları başladı. Yükselişspor Yönetimi İCC Yatırım ile sponsorluk anlaşması yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada “Sakarya Yükselişspor Kulübü olarak 2020-2021 sezonunda İCC Yatırım ile sponsorluk anlaşması imzalanmış bulunmaktayız. Bu kapsamda kulübümüz yeni sezonda İCC Yatırım Sakarya Yükselişspor olarak yer alacaktır.”
GENÇ TAKVİYE 
İCC Yatırım Sakarya Yükselişspor’da transfer çalışmaları başladı.  Potanın perileri yeni sezonda genç yetenekleri kadroyu katmaya planlıyor. Yükselişspor, 20 yaşındaki Ceren Ciğerci ve Hilal Bayraktar’ı kadrosuna kattı. Genç oyuncular Sakarya’da olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.    Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 23:38
banner3
YORUM EKLE