Yüzme bilmeyen kalmayacak

Kobaş Yüzme Kulübü çalışmalarını Olimpik Yüzme Havuzu’nda sürdürüyor. Tecrübeli antrenörler nezaretinde çalışan sporcular üç ay gibi bir sürede yüzme öğreniyor. Genel Koordinatör Erdem Fidan Sakarya’da yüzme bilmeyin kalmayacağını söyledi

Yüzme bilmeyen kalmayacak

Olimpik Yüzme Havuzu’nda çalışmalarını sürdüren Kobaş Yüzme Kulübü, Ramazan Ayı’nda da antrenmanlarını sürdürüyor. 4 yaşından 70 yaşına her sporcu üç ay boyunca aldıkları eğitimin ardından tam anlamıyla yüzmeyi öğreniyor. Yaklaşık 1200 sporcunun eğitim gördüğü spor kulübünün hedefi ve sloganı “Sakarya’da yüzme bilmeyen kalmayacak” olarak belirlendi.
AMACIMIZ HİZMET
“Sakarya’da yüzme bilmeyen kalmayacak” sloganı ile yola çıktıklarını belirten Genel Koordinatör Erdem Fidan amaçlarının vatandaşa hizmet etmek olduğunu söyledi. Fidan, “Sloganımızda da belirttiğimiz gibi bütün Sakarya’ya yüzme öğretmeyi planlıyoruz. Amacımız 7 den 70 e her bireye yüzme öğretmek. Küçük sporcularımıza yüzme öğreterek onları Türk sporuna kazandırmayı hedefliyoruz. Yüzme sporunda buradan şampiyonlar çıkaracağımıza eminim” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE