Zafer Kupası'na Sakarya damgası

Zafer Haftası Uluslararası Zafer Kupası Judo Turnuvası’nda heyecan sona erdi. Sakaryalı judocular 2 kupa ve sayısız madalya ile turnuvaya damgasını vurdu.

Zafer Kupası'na  Sakarya damgası

Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Zafer Haftası Uluslararası Zafer Kupası Judo Turnuvası final müsabakalarıyla sona erdi. 31 İl ve 8 ülke olmak üzere toplam 800 sporcunun ter döktüğü turnuvanın finalleri nefesleri kesti. Sakaryalı judocular 2 kupa ve sayısız madalya kazanırken başarılı bir turnuva geçirdiler.

Sakaryalı judocular bayanlarda 25 puanla 3’üncü olurken erkekler ise Düzce’nin 1 puan gerisinde 48 puanla 2’inci sırada yer alıp 2 kupayı da müzesine götürmeyi başardı. Sakarya Kurucu Spor Kulübü, Atılganspor Kulübü, Akdemir Spor Kulübü, Arifiye Halk Eğitim Spor Kulübü ve Karasu HEM el ele bu büyük başarıya uzanan takımlar oldu.

Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, bölge Antrenörleri Mehmet Şen, Şükrü Öztürk ve Yeliz Kurucu ilimizin başarılı bir organizasyona ev sahipliği yaptığını belirttiler. Yurt dışı ve farklı illerden gelen sporcular ve antrenörler Serdivan Spor Salonu başta olmak üzere kendilereine gösterilen ilgiye hayran kaldılar.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER