Transferin açılması bekleniyor

Bayram bitiminin ilk haftası Yaşar Zımba tarafından açıklanan duruma göre transfer açılacak. Tüm gözler transferlerin açılması noktasına yöneldi.

Sıkıntılar var. Küskünlükler noktasına da gelince iş kaçırmalarda aksaklıklar oluyor. Yaşar Zımba’nın beyanatında Bülent Uygun’la ilgili açıklamalar yaptı. Kendi şahsi fikrime göre de Bülent Uygun’un takıma yararı olacağından bahsedildi. Bir yolu bulunarak hizmet yarışına devam edilmelidir.

Gerede Kampı da tamamlandı. Son hazırlık maçın da Hacettepespor’u yenen Sakaryaspor’da ikinci yarı ortaya konulan futbol beğenildi. Abdullah Ercan, takımda ideal kadroyu oluşturmaya çalışıyor. Aynı zamanda da takıma yeni gelecek transferleri bekliyor.

Yönetimin peşinat ödemeleri, kamp ve personel maaşları ödemesi takımdaki moral ve motivasyonu da üst noktaya çekmiş olacak. Abdullah Ercan’ın yapmak istediği tek şey mevkiilerinde oynayacak sporcuları tespit etmek. Buna uğraş veriyor.

Sakaryaspor mali problemleri çözerken yardım yapacak belediyelere de ziyaretler sürüyor. Stattaki localarda önemli hale geldi. Sıcak para teminine çalışılıyor. Buradan gelecek paralar takımı düzlüğe çıkaracak. Ayrıca stada giriş çıkışlar kontrollü hale getirilmeye çalışıyor.

Spor camiası Hicri Uzunözmen’in ölümüyle üzüldü. Cenazede bir araya gelme güzel görüntüleri de yanında getirdi. Birlik beraberlikler güç ve kuvveti de yanında getirir. Şimdi bundan sonraki aşamalar merak içinde takip edilecek. Geçen yıldan gelen seyircisiz 4 maç oynamanın Sakaryaspor’a nasıl artılar getirmesi içinde yönetim ve teknik kadro hesaplar yapıyor.

YORUM EKLE

banner22

banner21