Tüm arzular play-offlar

Sakaryaspor kendi evinde oynayacağı maçı kazanmanın hesaplarını yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Ankara Demirspor maçının yankıları unutuldu bile. Sakaryaspor doğrusunu yapıyor. Ankara’dan alınan beraberliğinde kıymetli olduğunu düşünüyorum.  

Başkan Cumhur Genç’in, Şaban Yıldırım hakkındaki güven duygularını tasdik etmesi de hem teknik adamına hem de sporcularına moral olacak. Gitti geldiler yarar değil zarar getirir. Biz Sakaryalılar olarak kendi bünyemize dönmemizin şart olduğuna inanalım.

Play-Off yolunda önemli maçların oynanması göz önünde bulundurularak tüm Sakaryaspor birimlerinin bir arada aynı fikirlerde anlaşmasının da rolü büyük olur. Play-Offlar Sakaryaspor’un canı olacaktır.

Kırşehir Belediyespor maçı ardından Sivas deplasmanına gidilecek. Dönüşte evimizde Bandırmaspor ile hayati maça çıkılacak. Sivas deplasmanında da en zor koşul hava şartları ve saha zeminin etkili rol oynayacağını teknik heyetimiz ve sporcu kadroları da iyi bilmelilerdir. Ne şartlarda olursa olsun Sakaryaspor zorları başarmalıdır.

Önümüzde zorlu dörtgen var. Sakaryaspor bu engelleri arzu edildiği şekilde aşarsa play-offlalarında da ışıkları gözükmüş olur. Kadro güçlenmesi için yönetimin ve Yaban Yıldırım hocamızın fikirleri doğrultusunda iyi sporcular alındığı vurgulanmıştı. Şimdi Sakaryaspor taraftarları da ideal kadronun bir an evvel oluşmasını bekliyor.

Önümüzdeki zor sınavlarda Sakaryaspor’a kazanç olan sporcular öne çıkarak taraftarlarının da gönüllerine gireceklerdir. Herşeyden evvel uzaklara bakmayalım. Önümüzdeki Kırşehir Belediyespor’u puansız evlerine gönderelim. O zaman ortaya da moralli Sakaryaspor çıkar Önündeki maçlara da alacağı üç puanın direnciyle çıkar.

YORUM EKLE

banner22

banner21