Uşak’ta aynı senaryo

Sakaryaspor rakiplerinin puan kaybettiği haftada zirve yarışında kendisine sunulan ikramı kabul etmedi!

Uşak deplasmanında yeşil-siyahlı ekibimizin puan kaybına tahammülü yoktu. Ancak hesaplar bu karşılaşmada da tutmadı. “Kazanan kadroyla devam” diyen teknik ekip ilk 45 dakikada fark yaratamadı.

İkinci yarının basında gelen Berk İsmail Ünsal’ın golü hem skor hem de moral avantajını bize çevbirse de Onur Eriş’in direkten dönen topu dışında pozisyon üretemeyen bir Sakaryaspor izledik. Üstüne birde yenilen duran top golü puan kaybının yaşanmasına neden oldu.

Ankara Demirspor, Bandırmaspor, Kastamonu ve Kırşehir Belediyespor’un puan kayıplarıyla geçtiği haftayı geri çeviren Sakaryaspor taraftarını bir kez daha üzerken şampiyonluk yarışında bir yara daha aldı.

Saha dışında yöneticisi, teknik heyeti ve futbolcusu şampiyonluğu istiyor ama sahadaki futbol bunu söylemiyor. Bu tezattan nasıl kurtulacağını artık teknik heyet oturup düşünmeli.

Sakaryaspor geçen sezonda aynı fırsatı Uşak deplasmanında değerlendiremişti ve şampiyonluğun gitmesine neden olan deplasmanlardandı. Bu sezonda Uşak deplasmanında kazanamayarak yine yara aldık.

2 yılın ardından bu yıl da taraftarının şampiyonluk özlemini dindireceksek yönetimde gereğini yapmalı. Devre arası transferinde sınıfta kalan bir yönetim var. Takımın kalitesini yükseletecek transferleri yapmayı becermeeyen yönetimin kalan son haftayı iyi değerlendirmesi şart.

YORUM EKLE