Burası ölüm yolu: Yeter artık!

Karasu Limandere Mahallesi’nde sürekli kazaların meydana geldiği Fevzipaşa Caddesi’ne onlarca kazada çok sayıda kişi yaralanmasına rağmen kasis veya önlem alınmıyor.

Burası ölüm yolu: Yeter artık!


Karasu İlçesi Limandere Mahallesi’nde köylü “kasis” isyanında. Rampa yolda araçların süratli seyir ettiği, rampanın veya sinyalizasyon ışığının olmadığı Fevzipaşa Caddesi’nde neredeyse her gün kaza meydana geliyor. Onlarca kişinin yaralandığı, defalarca facianın eşiğinden dönülen caddede, vatandaşın sözlü uyarıları ve taleplerine rağmen kasis, uyarı levhası ve sinyalizasyon trafik ışığı gibi önlemler alınmıyor. Haber hattımıza ulaşıp isyanını dile getiren bir vatandaş,”Burada yaşıyoruz. Defalarca kaza oldu, evimizde ölüm korkusuyla oturuyoruz. Geçen gün evime traktör girdi, çok sayıda kaza oldu ve onlarca kişi yaralandı. Yetkililere sesleniyoruz, ne olur çözüm bulun buna. Caddenin sağ kısmı Karasu’ya gidiyor bunu anlatan bir tabela bile yok. Sesimizi duyun burada insanların ölmesi mi gerekiyor?” İfadelerini kullandı.

SİZLER DE ŞİKAYETLERİNİZİ VE HABER NİTELİĞİ TAŞIDIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ OLAYLARI 0531 209 49 49 NUMARALI WHATSAPP İHBAR HATTIMIZA GÖNDEREBİLİRSİNİZ 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 10:44
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serra Ayhan
Serra Ayhan - 3 ay Önce

Hassasiyetiniz için teşekkürler ♥️

SIRADAKİ HABER